Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Sztuczne kwiaty wielkanocne

Bukiet na świąteczny stół pomogą stworzyć realistycznie wyglądające sztuczne kwiaty wielkanocne dostępne w naszym sklepie. Do wyboru są piękne, długotrwałe, a przede wszystkim realistycznie wyglądające kwiaty na Wialkanoc. Mogą one posłużyć nie tylko jako dekoracja świąteczna, ale także jako wyraz troski i miłości dla najbliższych. Wybranie właściwych kwiatów do bukietu na Wielkanoc nie jest prostym zadaniem. Nasza hurtownia sztucznych kwiatów czyni je łatwiejszym, oferując nieskończoną ilość opcji i inspiracji w kategorii Wielkanoc!

Filtr

Wyświetlanie 1–16 z 21 wyników

Hurtownia kwiatów sztucznych – bogactwo wyboru, najwyższa jakość

Kompozycje na stół wielkanocny mogą być skromne, jak również bardzo wymyślne. W naszej ofercie znajdziecie między innymi imitujące naturę sztuczne kwiaty na Wielkanoc, często białe lub żółte – te kolory kojarzą się z wiosną. Do wyboru są różne rodzaje kwiatów sztucznych wielkanocnych wykonanych z najwyższą dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługują zarówno kwiaty pojedyncze. z których można skomponować coś samodzielnie, jak i piękne gotowe bukiety. Białe lub żółte sztuczne kwiaty na Wielkanoc wyglądają dobrze w towarzystwie zielonych listków i gałązek. Odpowiednie liście i dodatki pozwolą nadać kwiatowym kompozycjom unikalnego charakteru.

Kwiaty na Wielkanoc – dlaczego warto kupić sztuczne kwiaty?

Żywe kwiaty są piękne, ale delikatne i czasami trudno je dostać, np. z powodu pogody. Korzystając z naszej oferty Lotos – sztuczne kwiaty można zapomnieć o kłopotach z niską żywotnością dekoracji. Poprzez łączenie różnych typów sztucznych kwiatów stworzycie naprawdę interesujące kompozycje wielkanocne. Przykładowo, wybierając żółte kwiaty na Wielkanoc z naszej hurtowni, takie jak narcyzy, lilie czy lewkonie można skomponować żywiołowy mix, który wprowadzi do wnętrza powiew energetyzującej świeżości. Kwiaty wielkanocne ustawia się jako ozdobę stołu, na parapecie lub na półce. Są też inne możliwości ich wykorzystania:

  1. Bukiet okolicznościowy – sztuczne kwiaty do bukietu na Wielkanoc można wręczyć w formie podarunku
  2. Dekoracja na zewnątrz domu – kwiaty sztuczne wielkanocne nie boją się deszczu, chłodu i innych negatywnych warunków atmosferycznych
  3. Ozdoba nakrycia stołu – mniejsze kwiaty na stół wielkanocny pozwolą dodać świątecznym posiłkom koloru i życia
  4. Wiosenne doniczki – słonecznie żółte kwiaty na Wielkanoc zaproszą słońce do domu!

Kwiaty wielkanocne sztuczne – lepsze od naturalnych?

Kompozycja ze sztucznych kwiatów wielkanocnych jest trwała i niewymagająca. Można ją łatwo przenosić, a po świętach przechować bez większych trudności np. na poddaszu. Po odświeżeniu będzie jak nowa i z powodzeniem ozdobi świąteczny stół. Dostępne w kategorii Wielkanoc sztuczne kwiaty prezentują się pięknie przez długi czas. Wyglądają świeżo i naturalnie, niemal zupełnie jak żywe.