Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Jak zrobić wianek ze sztucznych kwiatów?

Wianki ze sztucznych kwiatów to wyjątkowe ozdoby, które można wykonać samodzielnie. Jak zrobić wianek ze sztucznych kwiatów? Cały proces nie jest trudny – wystarczy przestrzegać kilku zasad, by stać się właścicielką pięknego wianka o niebanalnym wyglądzie. Zapoznaj się z naszym artykułem, by poznać krok po kroku tajniki tworzenia wianka ze sztucznych kwiatów.

Jak zrobić wianek z kwiatów sztucznych – niezbędne materiały

Sztuczne kwiaty cieszą się powodzeniem niezależnie od pory roku. Przy pomocy takich produktów możemy łatwo stworzyć dekoracje do domu oraz innych przestrzeni. Interesuje Cię wianek ze sztucznych kwiatów DIY? W takim razie spieszymy z pomocą!

Jak zrobić wianek ze sztucznych kwiatów? Na początek należy zgromadzić niezbędne materiały. Najważniejsze są oczywiście sztuczne kwiaty – ich wygląd jest indywidualną kwestią. Potrzebny będzie także drucik, nożyczki, sznurek oraz klej na gorąco. Jeśli marzysz o tym, by Twój wianek ze sztucznych kwiatów był oryginalnie udekorowany, to zainwestuj również w liście i inne dodatki.

Tworzenie sztucznego wianka z kwiatów

Jeśli posiadasz już wszystkie narzędzia i komponenty, to możesz przystępować do działania. Na początku należy ukształtować drucik: może to być forma koła, serca, prostokąta bądź jakiejś innej figury – wszystko zależy od Ciebie! Kolejnym krokiem jest oplatanie kwiatami drucik tak, by tworzyły spójną, a zarazem estetyczną całość. Do połączenia kwiatków można użyć gorącego kleju, za pomocą którego przytwierdzimy te elementy na stałe. Jeśli końcówki sztucznych dekoracji nieestetycznie odstają, to naszym kolejnym zadaniem jest ich odcięcie nożyczkami. Na tym etapie można również dodawać zgromadzone wcześniej elementy dekoracyjne – motylki, źdźbła traw, a także wiele innych – wybór jest praktycznie nieograniczony! Żeby utrwalić całą konstrukcję, wykonany wianek można delikatnie obwiązać dratwą. Takie zabezpieczenie sprawi, że nasz wianek ze sztucznych kwiatów będzie odporny na uszkodzenia.

Wiemy już, jak zrobić sztuczny wianek. Gdzie jednak kupić ten najważniejszy komponent, czyli sztuczne kwiaty, które nadadzą się właśnie do takiej konstrukcji? Jeśli poszukujesz wyjątkowych kompozycji kwiatowych, jak również pojedynczych roślin sztucznych różnego rodzaju, to nasza hurtownia sztucznych kwiatów poleca swoje usługi! Jako importer sztucznych kwiatów z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy klientom wyłącznie najciekawiej prezentujące się kompozycje. Nasza oferta obejmuje między innymi kwiaty sztuczne pojedyncze, które będą niezbędnych składnikiem każdego sztucznego wianka. Oprócz tego, w asortymencie zainteresowani znaleźć mogą:

  • rośliny doniczkowe,
  • trawy,
  • liście i dodatki,
  • gałązki,
  • drzewa,
  • bukiety,
  • bluszcze,
  • girlandy.

Tak rozbudowana oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie produkty można obejrzeć na stronie internetowej, gdzie są pogrupowane według przeznaczenia oraz rodzaju. Warto jeszcze dodać, że swoim klientom proponujemy konkurencyjne ceny, więc współpraca z nami jest naprawdę opłacalna!